
Кастрюля CROCUS PR-2404-18 PEPPER 18*10,5см. 2,6 л.
- В наявності
- Код: 127251
908 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кастрюля CROCUS PEPPER 18*10,5см. 2,6 л.
Виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі вищої якості. Такий посуд призначений для інтенсивного та довговічного використання. Має високий рівень стійкості до зносу, подряпин та деформації та не піддається корозії. Можна використовувати на всіх типах нагрівальних приладів – газових, електричних, склокерамічних, галогенних та індукційних плит.
Характеристики
Висота
10.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 10.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 18 см мм |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 2.6 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 18×10.5 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Товщина стінок | от 0.3 до 0.7 мм |
- Ціна: 908 ₴









