
Каструля PR-1202-20 SESAME PEPPER 20×11,5см. 3,6 л.
- Немає в наявності
- Код: 127247
870 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля PR-1202-20 SESAME PEPPER 20×11,5см. 3,6 л. - виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі вищої якості. Міцність та товщина виробів варіюється від 0,3 до 0,7 мм. Такий посуд призначений для інтенсивного та довговічного використання. Має високий рівень стійкості до зносу, подряпин та деформації та не піддається корозії. Ручки, що не нагріваються, з нержавіючої сталі з надійним клепковим кріпленням і кришка з жароміцного скла з отвором для випуску пари. Є внутрішні позначки літражу – мірна шкала. Такий посуд можна використовувати на всіх типах нагрівальних приладів – газових, електричних, склокерамічних, галогенних та індукційних плит.
Характеристики
Висота
11.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 11.5 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 200 мм мм |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 3.6 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 20×11.5 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Товщина стінок | от 0.3 до 0.7 мм |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 870 ₴







