
Молочник PR-2240 Чорна Перлина 10х13,6 см. 1.1л PEPPER
- В наявності
- Код: 136949
904 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молочник PR-2240 Чорна Перлина 10х13,6 см. 1.1л PEPPER - виготовлений із високоякісного штампованого алюмінію товщиною 3 мм, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Крім того, має 3-шарове внутрішнє покриття Pfluon чорного кольору, яке забезпечує антипригарні властивості та стійкість до подряпин. Ручка виконана з бакеліту з силіконовою вставкою та ефектом soft touch, що забезпечує зручне та безпечне захоплення під час приготування. Низ: повна індукція+лазерний логотип. Підходить для приготування на всіх видах плит і не потребує особливого догляду.
- Екологічний посуд, що не містить PFOA
- Ультра стійка чорна обробка
- Товщина металу 3 мм
- Ручка із покриттям soft-touch
- Можливість миття в посудомийній машині
- Упакований у фірмову коробку
Характеристики
Висота
10 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Висота | 10 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 13.5 см мм |
| Наявність кришки | Немає |
| Обсяг | 1.1 л |
| Призначення | Для молока |
| Розміри | 13.5×10 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Молочник |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 904 ₴



