
Каструля PR-2342-20 Tiger 20см. 2л. 20x9см PEPPER
- В наявності
- Код: 137000
1 134 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля PR-2342-20 Tiger 20см. 2л. 20x9см PEPPER- Серія TIGER поєднує в собі практичність та грацію:
- Потовщене дно забезпечує рівномірний розподіл тепла та зменшує ризик теплової деформації через перегрів- Новітнє антипригарне покриття Stellock: менша фракція, рівномірніше покриття
Особливості :
- Матеріал - кований алюміній
- Стінки - 2.6мм, дно - 4.0мм
- Ручка - нержавіюча сталь
- Індукція- Можна використовувати в духовці
Характеристики
Висота
9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Висота | 9 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 20 см мм |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 2.0 л. |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 20X9 см |
| Країна походження | Китай |
| Товщина дна | 4.0 мм |
| Товщина стінки | 2.6 мм |
| Упаковка | Фірмова коробка |
- Ціна: 1 134 ₴



