
Набір каструль GT-1305-04 GRAND 14 л/16 л GUSTO
- В наявності
- Код: 126780
4 044 ₴
Набір каструль GT-1305-04 GRAND 14 л/16 л GUSTO - виготовлений з високоміцної екологічно чистої нержавіючої сталі вищої якості. Міцність та товщина виробів варіюється від 0.3 до 0.7 мм. Такий посуд призначений для інтенсивного та довговічного використання. Має високий рівень стійкості до зносу, подряпин та деформації та не піддається корозії. Кришки з термостійкого скла мають отвір для відведення пари, що дозволяє контролювати процес готування. Всередині каструлі є мірна шкала для точного дозування і зручного використання. Можна використовувати на всіх типах нагрівальних приладів – газових, електричних, керамічних, галогенних та індукційних плит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Кількість предметів у наборі | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 см/21 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 30 см/32 см мм |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Да |
| Обсяг | 14 л/16 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Набір каструль |
| Товщина стінок | от 0.3 до 0.7 мм |
| Колір | Металік |
- Ціна: 4 044 ₴



