
Сковорідка BLACK ICE PR-6006 GREBLON C2 28 x 5 см PEPPER
- Немає в наявності
- Код: 110809
2 175 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка BLACK ICE PR-6006 GREBLON C2 28 x 5 см PEPPER - полімерне покриття GREBLON - інноваційний матеріал на водній основі, що володіє яскраво вираженими антипригарними властивостями, а також високою стійкістю до механічних навантажень і температур. Чаша з полімерним покриттям забезпечує надійний захист продуктів від пригорання та попадання в них шкідливих речовин. Покриття чаші з таких матеріалів має високу стійкість та довговічність завдяки своїй багатошаровій структурі. Ця унікальна технологія значно збільшує термін служби покриття, повністю зберігаючи його характеристики. Повна хімічна пасивність завдяки використанню водної основи, інертних полімерів та натуральної кераміки.
Характеристики
Висота
50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Антипригарне покриття | Greblon |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 50 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 280 мм мм |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Наявність кришки | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 28*5 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Штрих код | 6902021108090 |
- Ціна: 2 175 ₴




