
Сковорідка PR-2305-24 Viva 24 см PEPPER
- В наявності
- Код: 127325
679 ₴
Сковорідка PR-2305-24 Viva 24 см PEPPER - виготовлена з кованого алюмінію, який поєднує в собі міцність та легкість. Комбінована товщина стінок і дна становить 2.6 мм і 4 мм відповідно, що забезпечує рівномірне нагрівання та збереження тепла. Внутрішня поверхня покрита антипригарним матеріалом з ефектом каменю, який забезпечує легкість у використанні та легке очищення. Зовнішнє покриття стійке до зносу та високих температур. Ручка сковороди виготовлена з бакеліту, який не нагрівається і не ковзає в руці. Сковорідка має кругову індукцію та логотип, що гарантує швидке нагрівання на будь-якій плиті, включаючи індукційну. Градієнтний колір від чорного до яскраво-пурпурового надає їй стильного та сучасного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 4.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 240 мм мм |
| Додатково | Упакована у фірмову коробку |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 24*4.5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Сковорода |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 2.6 мм |
- Ціна: 679 ₴




