
Сковорідка OLIVE PR-2102-20 покриття GREBLON C2 200 x 40 мм PEPPER
- Немає в наявності
- Код: 102509
871 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка OLIVE PR-2102-20 покриття GREBLON C2 200 x 40 мм PEPPER - полімерне покриття GREBLON - інноваційний матеріал на водній основі. Чаша з полімерним покриттям забезпечує надійний захист продуктів від пригорання та попадання в них шкідливих речовин. Покриття чаші з таких матеріалів має високу стійкість та довговічність завдяки своїй багатошаровій структурі. Ця унікальна технологія значно збільшує термін служби покриття, повністю зберігаючи його характеристики. Не виділяє шкідливих домішок. Повна хімічна пасивність завдяки використанню водної основи, інертних полімерів та натуральної кераміки.
Характеристики
Висота
40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 40 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 200 мм мм |
| Додатково | Товщина — понад 25 мікронів. Антипригарні властивості — 4. Стійкість до стирання — 2 |
| Обсяг | 1.2 л |
| Підходить | Для всіх типів плит, включно з індукційною та посудомийною машиною |
| Розміри | 200 x 40 мм |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Колір | Оливковий |
| Штрих код | 6902020025091 |
- Ціна: 871 ₴





