
Сковорідка PR-2302 Біла перлина pfluon 24*4.7 см PEPPER
- В наявності
- Код: 127316
1 164 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка PR-2302 Біла перлина pfluon 24*4.7 см PEPPER - виготовлена з високоякісного штампованого алюмінію товщиною 3 мм, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Крім того, вона має 3-шарове внутрішнє покриття Pfluon чорного кольору, яке забезпечує антипригарні властивості та стійкість до подряпин. Ручка виконана з бакеліту з силіконовими вставками та ефектом soft touch кольору молочного дуба, що забезпечує зручне та безпечне захоплення сковорідки під час приготування. Низ: повна індукція+лазерний логотип. Упакована у фірмову коробку.
Характеристики
Висота
4.7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4.7 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 24 см мм |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт із силіконовими вставками та Softtouch |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 24*4.7 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Сковорода |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Товщина дна | 3 мм |
- Ціна: 1 164 ₴

