
Сковорідка PR-2307-20 Loft 20 см PEPPER
- В наявності
- Код: 127327
685 ₴
Сковорідка PR-2307-20 Loft 20 см PEPPER - виготовлена з високоякісного штампованого алюмінію товщиною 2.5 мм, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Внутрішнє покриття має ефект мармуру, що надає їй елегантного вигляду та забезпечує антипригарні властивості. Крім того, сковорода має зовнішнє термостійке покриття, що робить її стійкою до високих температур і дозволяє використовувати її на всіх видах плит, включаючи індукційні. Ручка сковороди виконана з бакеліту з кольоровими вставками та ефектом soft touch, що забезпечує зручне та безпечне захоплення під час приготування. Високий борт та додаткові вушка для зливу з обох боків роблять сковороду зручною у використанні та дозволяють легко перекладати готові страви.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Marble |
| Висота | 5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 20 см мм |
| Додатково | Низ: точкова індукція |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт із силіконовими вставками та Softtouch |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 20*5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Сковорода |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Товщина дна | 2.5 мм |
- Ціна: 685 ₴







