
PEPPER PR-2211 Сковорідка Агат зі з'ємною ручкою і кришкою (greblon C2) 280x80 мм
- В наявності
- Код: 124142
1 391 ₴
Сковорідка Агат (greblon C2) PEPPER - Серія «Агат» — базовий чорний і яскравий червоний. Це вибір сміливих!
Виготовлена з високоякісного кованого алюмінію, тришарове антипригарне покриття GREBLON - інноваційний матеріал на водній основі, що володіє яскраво вираженими антипригарними властивостями, а також високою стійкістю до механічних навантажень і температур. Забезпечує надійний захист продуктів від пригорання та попадання в них шкідливих речовин. Ця унікальна технологія значно збільшує термін служби, повністю зберігаючи його характеристики. Підходить для приготування на всіх видах плит і не потребує особливого догляду.
Після смаження на плиті перемістити страву одразу в духовку - з посудом Pepper, це не проблема! І не потрібно витрачати час на перекладання в інший посуд, адже ручка легко знімається!
- Антипригарне покриття останнього покоління, посилене 3 шарами
- Екологічний посуд, що не містить PFOA
- Дно: кільцева індукція + лазерний логотип
- Знімна ручка із силікону
- Упакована у фірмову коробку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 8 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 28 см мм |
| Матеріал виготовлення | Кований алюміній |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручки | силікон |
| Наявність кришки | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 28*8 см |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Сковорода |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
- Ціна: 1 391 ₴

