
Сковорідка Арабеска 260x48 мм PR-2225 PEPPER
- Немає в наявності
- Код: 124154
990 ₴
Сковорідка Арабеска PEPPER - виготовлена з високоякісного алюмінію з двошаровим антипригарним покриттям PFLUON, покриття абсолютно безпечне для здоров'я та навколишнього середовища. Не містить перфтороктанової кислоти, свинцю та кадмію. Адже ці шкідливі речовини не лише псують якість страв, а й можуть зашкодити здоров'ю. При приготуванні продуктів використовується найменша кількість води та масла, завдяки індикатору масла на дні.
- Двошарове покриття PFLUON з шовкодруком на дні та індикатором
- Зовнішнє покриття та ручка з нержавіючою сталі з сатиновим поліруванням
- Поверхня пресований алюміній 2.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4.8 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 26 см мм |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 26*4.8 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Сковорода |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Колір | Чорний/неіржавка сталь |
- Ціна: 990 ₴





