
Сковорода GUSTO GT-2308-20 XYLAN matte 20 x 3.5 cм
- В наявності
- Код: 112199
314 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода GUSTO GT-2308-20 XYLAN matte - виготовлена з високоякісного литого алюмінію, внутрішня поверхня сковорідки оброблена якісним антипригарним покриттям Xylan. Багатошаровий матеріал довше зберігає тепло, дозволяючи готовій їжі довго залишатися гарячою навіть після відключення нагрівання. Оснащена бакелітовою термостійкою ручкою з покриттям Soft Touch. Підходять для приготування на всіх видах плит окрім індукції та не потребують особливого догляду.
Характеристики
Висота
3.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Ксиллан |
| Можливість миття в посудомийній машині | Немає |
| Висота | 3.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 20 см мм |
| Додатково | Не містить шкідливих домішок і речовин |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для приготування на всіх типах плит, крім індукційних |
| Розмір | 200*35 мм |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Сковорода |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Товщина дна | 3 мм |
- Ціна: 314 ₴





