
Сковорода PR-2340-28 Tiger 28см. 28x5.7см PEPPER
- В наявності
- Код: 136996
879 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода PR-2340-28 Tiger 28см. 28x5.7см PEPPER - Серія TIGER поєднує в собі практичність та грацію:
- Потовщене дно забезпечує рівномірний розподіл тепла та зменшує ризик теплової деформації через перегрів- Новітнє антипригарне покриття Stellock: менша фракція, рівномірніше покриття
Особливості :
- Матеріал - кований алюміній
- Стінки - 2.6мм, дно - 4.0мм
- Ручка - soft touch
- Індукція
Характеристики
Висота
5.7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Висота | 5.7 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 28 см мм |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | soft touch |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 28X5.7 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Сковорода |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Товщина дна | 4.0 мм |
| Товщина стінки | 2.6 мм |
| Упаковка | Фірмова коробка |
- Ціна: 879 ₴






