
Сковорідка PR-2308-28 Корсо 28см. PEPPER
- В наявності
- Код: 135941
668 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка PR-2308-28 Корсо 28см. PEPPER - виготовлена з кованого алюмінію, що робить її легкою та міцною. Має високоякісне антипригарне покриття stone з ефектом каменю, яке забезпечує легке приготування та легке очищення. Зовнішнє покриття стійке до зносу та високих температур, що робить цю сковороду довговічною та надійною. Ручка сковороди виконана з бакеліту з ефектом soft touch, що забезпечує комфортне захоплення та захищає руки від опіків. Низ сковороди має точкову індукцію, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання.
Характеристики
Антипригарне покриття
Stone
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Stone |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 28 см мм |
| Додатково | Низ: точкова індукція |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт з ефектом Soft touch |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Сковорода |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінок | 2.3 мм |
- Ціна: 668 ₴


