
Сковорідка PR-2232 "Маренго" 28х5 см. PEPPER
- В наявності
- Код: 136990
876 ₴
Сковорідка PR-2232 "Маренго" 28х5 см. PEPPER- виготовлена з високоякісного кованого алюмінію. Двошарове антипригарне покриття PFLUON - має високі антипригарні властивості, стійке до зношування та подряпин, є абсолютно безпечним для здоров'я та навколишнього середовища. Не містить ПФОК (перфтороктанової кислоти), свинцю та кадмію. Адже ці шкідливі речовини не лише псують якість страв, а й можуть зашкодити здоров'ю. Завдяки мармуровому антипригарного покриття тепло поширюється рівномірно і швидко по всій площині, це значно прискорює процес готування, можна зовсім не використовувати масло у час приготування улюблених страв. Підходить для приготування на всіх видах плит.
- Термостійке зовнішнє покриття
- Ручка soft touch
- Дно: кільцева індукція + лазерний логотип
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | PFLUON (gray marble) |
| Висота | 5.0 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 28 см мм |
| Матеріал виготовлення | Кований алюміній |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 28*5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Сковорода |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Товщина дна | 2.6 мм |
- Ціна: 876 ₴




