
Сковорідка PR-2322-28 гриль Arma 28 см PEPPER
- В наявності
- Код: 136578
1 348 ₴
Сковорідка PR-2322-28 гриль Arma 28 см PEPPER - виготовлена з литого алюмінію, який поєднує в собі міцність та легкість. Комбінована товщина стінок і дна становить 1.8 мм і 4.5 мм відповідно, що забезпечує рівномірне нагрівання та збереження тепла. Внутрішня поверхня покрита антипригарним матеріалом, який забезпечує легкість у використанні та легке очищення. Ручка сковороди виконана з ефектом Soft-touch, який не нагрівається і не ковзає в руці.
Особливості:
• Відмінний розподіл тепла завдяки рівномірній структурі литого металу – посуд виливається одразу в кінцевому вигляді, що забезпечує відсутність перегинів у структурній решітці металу.
• Інтегровані силіконові ущільнення на верхній частині корпуса.
• Ручка з ефектом Soft-touch – завжди зручно, завжди доречно.
• Стриманий дизайн – універсальне рішення для кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Висота | 5.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 280 мм мм |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт з ефектом Soft-touch |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 28*5.5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Сковорода |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Товщина дна | 4.5 мм |
| Товщина стінки | 1.8 мм |
| Упаковка | Фірмова коробка |
- Ціна: 1 348 ₴

