
Oregon М21LPX072E Ланцюг для бензопили 0,325
- Немає в наявності
- Код: 90690
882 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oregon М21LPX072E Ланцюг для бензопили 0,325"
Виробник OREGON Країна походження Канада Тип ланцюг кількість ланок 0 крок ланцюга 0.325 Ширина паза 1.5 мм довжина шини 45 см
Характеристики
Виробник
OREGON
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 45 см |
| Кількість ланок | 72 см |
| Підходить для | Бензопила FORTE, WERK, Бензопила FORTE, WERK, КЕНТАВР, VITALS, GREEN GARDEN, Дніпро-М, БРИГАДІР, FORESTA, УРАЛ, ТАЙГА, БАЙКАЛ, IRON ANGEL, Grunhelm, Сявітзь, |
| Країна походження | Канада |
| Тип | Цепь |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина паза | 1.5 мм |
| Штрих код | 2000963161082 |
- Ціна: 882 ₴

