
OREGON М91VXL052E Ланцюг 3/8
- Немає в наявності
- Код: 90689
568 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
OREGON М91VXL052E Ланцюг 3/8
Виробник OREGON Країна походження Канада Тип ланцюг кількість ланок 0 крок ланцюга 3/8 Ширина паза 1.3 мм довжина шини 35 см
Має збільшене покриття хромом, завдяки чому зубці довше служать
Характеристики
Виробник
OREGON
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 35 см |
| Кількість ланок | 52 см |
| Країна походження | Канада |
| Тип | Цепь |
| Крок ланцюга | 2025/08/03 00:00:00 |
| Ширина паза | 1.3 мм |
| Штрих код | 2000963137377 |
- Ціна: 568 ₴

