
Ланцюг для бензопили М21LPX064E OREGON
- Немає в наявності
- Код: 109791
818 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюг М21LPX064E OREGON, 64 ланки, під шину 40см(16"), паз 1,5мм(0,58"), крок 0,325"
Особливості:
X-подібне заточування забезпечує оптимальні геометричні параметри заточування, значно покращує нестандартну гостроту, підвищуючи продуктивність різання.
Чизельні ріжучі ланки з прямокутними бічними гранями мають максимальну продуктивність.
Амортизуючі провідні ланки ланцюга знижують віддачу.
Конструкція ланцюга із системою гасіння вібрацій Vibe-Ban знижує вібрацію на ручках на 25% і більше.
З'єднувальні ланки із системою Lubrilink™ допомагають зберегти масло в тих місцях на ланцюгу, де воно потрібне.
Вказівна ризик на верхній грані спрощує виконання точного заточування.
Характеристики
Виробник
OREGON
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 40 см |
| Кількість ланок | 64 см |
| Підходить для | Бензопила FORTE, WERK, КЕНТАВР, VITALS, GREEN GARDEN, ДНІПР-М, БРИГАДІР, FORESTA, УРАЛ, ТАЙГА, БАЙКАЛ, IRON ANGEL, Grunhelm, Світязь |
| Рекомендовано | Для шин завдовжки 40 см (16"), завширшки паза 1.5 мм (0.58") |
| Країна походження | Канада |
| Тип | Цепь |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина паза | 1.5 мм |
- Ціна: 818 ₴

