
Мотокоса Буковина М-430 PRO
- Немає в наявності
- Код: 95108
3 170 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Мотокоса Буковина М-430 PRO Модель М-430 PRO від фірми Буковина - це якісне і надійне пристрій побутового призначення, незамінна річ для земельної ділянки. Агрегат з легкістю скосить траву, очистить її від бур'янів, небажаних рослин. Також він здатний позбутися від невеликих гілок. Він підійде для заготівлі сіна і безлічі інших господарських робіт. Мотокоса оснащена відмінними властивостями, завдяки яким так популярна серед споживачів. Бензиновий тип харчування, двотактний двигун і потужність 6 к.с., об'єм паливного бака 1200 мл, діаметр волосіні 2,5 мм, ріжучий елемент - волосінь / ніж, вага 7,8 кг - основні переваги бензокоси. Повітряне охолодження убезпечить її від перегріву і інших небажаних поломок.
Характеристики
Вага
7.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буковина |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.8 кг кг |
| Діаметр волосіні | 2.5 мм мм |
| Потужність | 4500 Вт |
| Об'єм двигуна | 43 см3 куб.см |
| Охолодження | Повітряне |
| Різальний елемент | Волосінь/Ніж |
| Країна походження | Китай |
| Тип живлення | Бензин |
| Штрих код | 6906529951 |
- Ціна: 3 170 ₴

