
Мотокоса Forte MK-143
- Немає в наявності
- Код: 84289
5 087 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Мотокоса Forte MK-143 Бензинова мотокоса Forte MK-143 - це потужний ручний інструмент для догляду за газоном. Вкрай необхідна техніка для власників приватних будинків і садових ділянок. Робота даної моделі відрізняється високою потужністю, стабільністю і хорошою продуктивністю. Ця мотокоса дуже зручна в експлуатації, її роботу забезпечує неймовірно витривалий двигун внутрішнього згоряння, який має високу потужність Потужність 2400 Вт. Місткий паливний бак на 1.2 л гарантує досить тривалий час роботи. У комплекті йде ніж і трипроменевою ріжучий диск. Волосінню дуже зручно і безпечно косити на нерівних поверхнях і біля бордюрів. Комфортна велосипедна рукоятка, не ковзає, а рука майже не втомлюється. Компактні габарити і невелика вага в 7 кг. Міцний корпус захищає механізм від зовнішніх пошкоджень.
Характеристики
Вага
7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Комплектація | Косильна головка Ніж 3ТГарантійний талон |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Потужність | 2400 Вт |
| Об'єм двигуна | 43 куб.см куб.см |
| Особливості | - Ергономічні ручки нового типу — потрійний повітряний фільтр — Захист паливного бака — Вал 28 мм — Легкий старт — Розбірний редуктор на двох підшипниках |
| Охолодження | Повітряне |
| Різальний елемент | Волосінь/Ніж |
| Ремінь | Плечовий |
| Ручка | Велосипедна |
| Система пуску | Ручний стартер |
| Країна походження | Китай |
| Тип живлення | Бензин |
| Ширина скошування (лиска) | 440 мм |
| Ширина скошування (ніж) | 254 мм |
| Штрих код | 6906524842895 |
| Штанга | Пряма мм |
- Ціна: 5 087 ₴

