
Мотокоса Світязь БТ-430 PLUS
- В наявності
- Код: 84306
3 154 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Мотокоса Світязь БТ-430 PLUS Бензинова мотокоса Світязь БТ-430 PLUS - хороший варіант недорогий, але в той же час надійною мотокоси. Така модель зможе послужити вам для прибирання присадибних ділянок, а також для великих обсягів роботи: заготівля сіна, боротьба з бур'янами, косіння великих територій. Є два види якими можна проводити скошування: 1) Встановити спеціальний ніж-фрезу. З нею можна з легкістю справлятися навіть з чагарниками. 2) Використовувати корд / волосінь. Ширина покоси при роботі з нею становить 440 мм. Бензокоса має велику потужність мотора (3600Вт), високі обороти холостого ходу, мала вага (7,8 кг) та збалансовану конструкцію. Всі ці фактори забезпечують легкість в управлінні і високу продуктивність. Розробники подумали і про ваш комфорт, тому мотокоса забезпечується зручним ремнем через плече з можливістю регулювання, ергономічною ручкою велосипедного типу, низьким рівнем вібрацій і шуму. В обслуговуванні інструмент невибагливий. Серед інших достоїнств моделі БТ-430 PLUS не можна не відзначити високого рівня якість комплектуючих деталей, якісну заводську збірку, праймер підкачки і повну комплектацію.
Характеристики
Вага
7.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.8 кг кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Комплектація | . Косильна головка. Ніж . Гарантійний талон |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Потужність | 3600 Вт |
| Об'єм двигуна | 43 куб.см куб.см |
| Особливості | - Вал 28 мм — Новий дизайн — Ергономічні ручки |
| Охолодження | Повітряне |
| Різальний елемент | Волосінь/Ніж |
| Ручка | Велосипедна |
| Система пуску | Ручний стартер |
| Країна походження | Китай |
| Тип живлення | Бензин |
| Ширина скошування (лиска) | 440 мм |
| Ширина скошування (ніж) | 254 мм |
| Штрих код | 6906524843052 |
| Штанга | Пряма мм |
- Ціна: 3 154 ₴

