
Мотокоса Світязь БТ-430
- В наявності
- Код: 84304
3 036 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Мотокоса Світязь БТ-430 Надійна професійна бензинова мотокоса Світязь БТ-430 призначена для швидкого скоса трави різного ступеня жорсткості, на рівному або горбистому рельєфі. Мотокоса - тріммер для швидкого скоса трави. Незамінна річ для всіх, у кого є сад, місто або ділянку, який потребує оновлення ландшафтного виду. Така техніка має широкий спектр застосування, завдяки можливості використовувати в якості ріжучої системи волосінь або ніж. Ширина покоси при роботі з кордом становить 440 мм, з ножем - 254 мм. Надійний двотактний двигун внутрішнього згоряння потужністю 3500 Вт. Всі деталі двигуна виконані з якісного і міцного матеріалу, що, безсумнівно, сприяє збільшенню моторесурсу апарату. Паливний бак об'ємом 1,2 літра, забезпечить тривалу роботу без необхідності дозаправки. Широкий плечовий ремінь рівномірно розподілить вага пристрою і зробить роботу комфортною. За допомогою мотокоси Світязь БТ-430, Вам доступна можливість не тільки косити газони, а й заготовляти сіно на зиму. Якісна збірка, зручна рукоятка, використання сучасних технологій, невелика вага і розміри - запорука якісної та успішної роботи!
Характеристики
Вага
7.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.8 кг кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Комплектація | . Косильна головка . Ніж . Гарантійний талон |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Потужність | 3500 Вт |
| Об'єм двигуна | 43 куб.см куб.см |
| Особливості | - Потужність мотора (3500 Вт) — Ергономічні ручки |
| Охолодження | Повітряне |
| Різальний елемент | Волосінь/Ніж |
| Система пуску | Ручний стартер |
| Країна походження | Китай |
| Тип живлення | Бензин |
| Ширина скошування (лиска) | 440 мм |
| Ширина скошування (ніж) | 254 мм |
| Штрих код | 6906524843038 |
| Штанга | Пряма мм |
- Ціна: 3 036 ₴

