
Мотокоса бензинова Forte MK-152S
- Немає в наявності
- Код: 114291
5 323 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для догляду за вашим газоном ідеально підійде мотокоса Forte MK-152S. Ефективна і потужна модель, яка стане в нагоді в господарстві власникам приватних будинків, дач і садових ділянок. Гарантія на дану мотокосу становить 2 роки. Вона дуже ефективна і потужна, її робота відрізняється хорошою продуктивністю і стабільністю. Модель Forte MK-152 комфортна у використанні, бензиновий двигун має високу потужність 2800 Вт, продуктивністю і витривалістю. Тривалий період роботи мотокоси гарантує місткий паливний бак на 1.2 л. У комплекті йде ніж і трипроменевою ріжучий диск. Волосінню дуже зручно і безпечно косити на нерівних поверхнях і біля бордюрів. Завдяки зручній велосипедної рукоятці мотокосою легко управляти, руки не втомлюються і не ковзають. Міцний корпус захищає механізм від зовнішніх пошкоджень. Має невелику вагу в 7.2 кг і компактні габарити.
Характеристики
Вага
7.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.2 кг кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр вала | 28 мм |
| Комплектація | • Мотокоса • Ніж 3T • Ніж 40T • Косильна головка • Ранцевий ремінь • Інструкція • Гарантійний талон |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Потужність | 2800 Вт |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см куб.см |
| Особливості | Ергономічні ручки нового типу, потрійний повітряний фільтр, Захист паливного бака, Легкий старт, Розбірний редуктор на двох підшипниках |
| Охолодження | Повітряне |
| Різальний елемент | Волосінь, Ніж |
| Ремінь | Ранцевий |
| Система пуску | Ручний стартер |
| Країна походження | Китай |
| Тип живлення | Бензин |
| Ширина скошування (лиска) | 440 мм |
| Ширина скошування (ніж) | 254 мм |
| Штанга | Пряма мм |
- Ціна: 5 323 ₴

