
Обприскувач акумуляторний Forte CL-12A
- В наявності
- Код: 70202
1 813 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний обприскувач Forte CL-12A швидко впорається з розпорошенням рідких добрив для обробки ягідних та фруктових культур. Цей обприскувач здатний працювати тривалий час від заряду акумулятора, показуючи при цьому високу продуктивність та дозволяючи розпорошувати препарат у широкому радіусі. Регулювання потужності струменя розпилення дозволить максимально ефективно витрачати розчин для обробки великих площ, так і невеликих необроблених ділянок.
- Насос Діафрагмовий
- Автоматична помпа
- Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
- Регулятор тиску
Характеристики
Вага
6.5 кг
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Акумулятор | Свинцево-кислотний |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Час роботи від акумулятора | 4 год |
| Габарити (ШхГхВ) | 380х200х515 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Дальність розпилення | До 12 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см |
| Ємність акумулятора | 8 А·год мА/год |
| Комплектація | • Обприскувач • 4 сопла насадки • Зарядний пристрій • Інструкція • Гарантійний талон |
| Максимальний тиск | 4 Bar |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал вудки | Неіржавка сталь |
| Наявність помпи | Да |
| Напруга | 12В |
| Об'єм бака | 12 л |
| Робочий тиск | 2 Bar бар |
| Регулювання витрати рідини | Да |
| Способ переноса | Ранцевий |
| Країна походження | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Штрих код | 6912013125028 |
- Ціна: 1 813 ₴





