
Обприскувач акумуляторний Forte CL-16A
- В наявності
- Код: 37344
1 915 ₴
Акумуляторний обприскувач Forte CL-16A — один з кращих представників у своєму роді. Проектуючи цю модель, розробники і виробник постаралися на славу - апарат успішно поєднує в собі всі кращі характеристики обприскувачів. Вийшов такий собі еталонний обприскувач мрії, ще й за цілком доступною ціною. Експерти дачного ремесла, професійні садівники і просто любителі обприскувати блізрастущіе зелені насадження гідно оцінять всю красу і відмінні риси пристрої.
Вміский бак з об'ємом 16 літрів, невеликі габарити і ергономічний дизайн вдало втілені в легкому апараті, експлуатація якого не складе особливих труднощів. Конструкція розроблена таким чином, щоб робота з обприскувачем була максимально комфортною для користувача. Збалансований розподіл ваги, зручні регульовані шлейки для кріплення на плечах, забезпечать тривалу роботу і відсутність втоми - для тривалої обробки великих площ і досягнення найкращих результатів.
Акумулятор ємністю 8 Ач забезпечить користувача роботою тривалістю до 4 годин, а робочий тиск 2-4 бар і система дозування розпилення дозволять чітко контролювати процес обприскування, економно витрачаючи використовуваний препарат. Автоматична помпа позбавить від необхідності нагнітати тиск в пристрої вручну.
Обприскувач комплектується зарядним пристроєм, мірним стаканом для точного дозування препарату і розпилювальної трубкою з трьома змінними соплами для максимальної зручності розпилення в різних умовах.
Головні переваги обприскувача Forte CL-16A:
- Автоматична помпа
- Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- Регулятор оборотів двигуна
- Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
- Невеликі габарити
- Ергономічне виконання
- Безшумна робота
- Економна витрата препарату
- Зручні регульовані шлейки
- Повна комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Свинцево-кислотний |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Час роботи від акумулятора | 4 год |
| Гарантія | 1 рік |
| Дальність розпилення | До 12 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см |
| Ємність акумулятора | 8 А·год мА/год |
| Комплектація | • Обприскувач із розпилювальною трубкою • Три знімні розпилювальні сопла • Мірний стакан • Зарядний пристрій |
| Максимальний тиск | 4 Bar |
| Матеріал вудки | Неіржавка сталь |
| Наявність помпи | Да |
| Напруга | 12В |
| Об'єм бака | 16 л |
| Робочий тиск | 2 Bar бар |
| Способ переноса | Ранцевий |
| Країна походження | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Штрих код | 6912013165024 |
- Ціна: 1 915 ₴








