
Обприскувач акумуляторний Forte KF-16
- В наявності
- Код: 121871
1 875 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обприскувач акумуляторний Forte KF-16 допоможе швидко обробити великі площі посівів від шкідників та захворювань. Підкачування рідини відбувається автоматично завдяки наявності акумулятора, заряду якого вистачає кілька годин безперебійної роботи. Обприскувач має гнучкий шланг та телескопічну трубку, що дає великий радіус розпилення. Тому обробка території чи саду не триватиме багато часу. Широка горловина бака є зручною для приготування розчину. Дана модель має ергономічний дизайн і оснащена широкими ременями на плечах, які сприяють рівномірному розподілу ваги.
Характеристики
Вага
6.5 кг
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Акумулятор | Свинцево-кислотний |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Час роботи від акумулятора | 4 год |
| Висота | 515 мм мм |
| Тиск | 2-5 Bar |
| Дальність розпилення | До 12 м |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110см |
| Комплектація | • обприскувач FORTE KF-16 • зарядний пристрій • телескопічна трубка з неіржавкої сталі • розпилювальні сопла — 5 шт. • ущільнювальні гумки • картонне паковання • інструкція |
| Об'єм бака | 16 л |
| Способ переноса | Ранцевий |
| Тип насоса | Діафрагмовий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 1 875 ₴

