
Обприскувач акумуляторний 16л Grunhelm GHS -16PRO
- Немає в наявності
- Код: 133070
1 885 ₴
Опис Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS -16PRO
Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS -16PRO - апарат поєднує в собі всі кращі характеристики! Тепер обробляти сад, город стане набагато простіше і зручніше. Шість різних насадок гарантують зручне і рівномірний розподіл рідких добрив і хімікатів, що максимально забезпечить захист Вашого врожаю! Містка бак з об'ємом 16 літрів, регульована в довжину розпилювальна трубка, регульовані плечові ремені, невеликі габарити і вага, забезпечать тривалу роботу і відсутність втоми.
Акумулятор ємністю 8 Ач з індикатором заряду батареї забезпечує автоматичну роботу помпи до 4 годин, а робочий тиск 2-5 бар і система регулювання розпилення дозволяє економно витрачати препарат. Покупці вже оцінили по достоїнству всі принади та відмінні риси даної моделі.
У комплект входить зарядний пристрій, розпилювальна трубка і 5 змінних сопл і кліпса для кріплення розпилювальної трубки до корпусу бака.
Особливості:
- Автоматична помпа
- Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- Регулятор оборотів двигуна
- Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
- 5 змінних насадок для розпилення
- Невеликі габарити
- Ергономічне виконання
- Безшумна робота
- Економна витрата препарату
- Зручні регульовані шлейки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Свинцево-кислотний |
| Вага | 5.5 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 375х190х455 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Тиск | 2-5 бар |
| Ємність акумулятора | 8 А·год мА/год |
| Комплектація | зарядний пристрій, розпилювальна трубка, 5 змінних соплів, кліпса для кріплення |
| Потужність | 12 Вт |
| Наявність помпи | Да |
| Об'єм бака | 16 л |
| Регулювання витрати рідини | Да |
| Способ переноса | Ранцевий |
| Країна походження | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
- Ціна: 1 885 ₴





