
Обприскувач акумуляторний 8 л Grunhelm GHS-8
- Немає в наявності
- Код: 131188
1 444 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-8
Акумуляторний обприскувач Grunhelm GHS-8 полегшує експлуатацію за рахунок електронасоса, що працює від вбудованої акумуляторної батареї напругою 3,7V/2Ah. Довговічний герметичний кислотний акумулятор не вимагає обслуговування та заряджається від автоматичного зарядного пристрою, що входить до комплекту виробу.
Акумулятор Літій-іонний (Li-ion)
особливості:
- Автоматичний насос
- Діафрагмовий гідронасос
- Розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- Невеликі габарити
- Ергономічний дизайн
- USB
Характеристики
Вага
1.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Літій-іонний (Li-ion) |
| Вага | 1.8 кг кг |
| Час роботи | 4 год. |
| Габарити (ШхГхВ) | 267х190х475 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Тиск | 2-5 бар |
| Довжина розпилювальної трубки | 710 мм |
| Ємність акумулятора | 2 Аг мА/год |
| Наявність помпи | Да |
| Об'єм бака | 8 л |
| Країна походження | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
- Ціна: 1 444 ₴





