
Обприскувач акумуляторний 5 л Grunhelm GHS-5
- В наявності
- Код: 131187
1 312 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обприскувач акумуляторний 5 л Grunhelm GHS -5
Акумуляторний обприскувач Grunhelm GHS -5 спрощує експлуатацію за рахунок електронасоса, що працює від вбудованої акумуляторної батареї напругою 3,7V/2Ah. Довговічний кислотний герметичний акумулятор не потребує обслуговування і заряджається від автоматичного зарядного пристрою, що входить в комплект виробу.
Аккумулятор Літій-іонний (Li-ion)
Особливості:
- Автоматична помпа
- Діафрагмовий гідронасос
- Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- Невеликі габарити
- Ергономічний дизайн
- USB
Характеристики
Вага
1.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Літій-іонний (Li-ion) |
| Вага | 1.7 кг кг |
| Час роботи | 4 год. |
| Габарити (ШхГхВ) | 270х195х415 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Тиск | 2-4 бар |
| Довжина розпилювальної трубки | 420-670 мм |
| Ємність акумулятора | 2 Аг мА/год |
| Наявність помпи | Да |
| Напруга | 3.7 В |
| Об'єм бака | 5 л |
| Регулювання витрати рідини | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
- Ціна: 1 312 ₴




