
Обприскувач акумуляторний 2 л Grunhelm GHS -2
- В наявності
- Код: 131190
1 038 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Обприскувач акумуляторний 2 л Grunhelm GHS -2
Акумуляторні обприскувачі ТМ GRUNHELM, GHS-2 призначені для побутового використання – розпилення води або розчинів отрутохімікатів, миючих засобів та консервантів. Обприскувачі можуть
використовуватись для обробки від шкідників і хвороб рослин емульсіями, суспензіями та розчинами отрутохімікатів, дезінфекції приміщень, прибирання поверхонь, для миття вікон та дзеркал тощо.
Автоматична помпа
Акумулятор Літій-іонний (Li-ion)
Комплектність: обприскувач, зарядний кабель
Характеристики
Вага
0.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Літій-іонний (Li-ion) |
| Вага | 0.4 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 205х145х295 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Ємність акумулятора | 2 А·год мА/год |
| Наявність помпи | Да |
| Напруга | 3.7 В |
| Об'єм бака | 2 л |
| Способ переноса | Ручний |
| Країна походження | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
- Ціна: 1 038 ₴



