
Акумуляторний обприскувач KF-10 Forte
- В наявності
- Код: 141005
1 790 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обприскувач акумуляторний FORTE KF-10 10 л
Електричний обприскувач Forte KF-10 подолає розпилення рідких добрив для обробки ягідних та фруктових культур. Цей обприскувач здатний працювати тривалий час від заряду акумулятора, показуючи високу продуктивність та дозволяючи розпорошувати препарат у широкому радіусі. Регулювання потужності струменя розпилення дозволить максимально ефективно витрачати розчин для обробки великих площ, так і невеликих необроблених ділянок.
- До 4 годин в одному заряді
- Автоматичний насос
- Вольтметр для контролю ступеня заряджання акумулятора
- 5 насадок
- Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- Зарядний пристрій
- Регулятор обертів двигуна
Характеристики
Вага
4.5 кг
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Акумулятор | Свинцево-кислотний |
| Вага | 4.5 кг кг |
| Час роботи від акумулятора | 4 час |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см |
| Ємність акумулятора | 8 Аг мА/год |
| Комплектація | • Обприскувач • Телескопічна розпилювальна трубка з неіржавкої сталі • Зарядний пристрій • 5 насадок • Інструкція • Гарантійний талон |
| Максимальний тиск | 5 Bar |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал вудки | Неіржавка сталь |
| Напруга | 12 В |
| Об'єм бака | 10 л |
| Робочий тиск | 2 Bar бар |
| Способ переноса | Ранцевий |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Діафрагмяний |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
- Ціна: 1 790 ₴

