
Оприскувач акумуляторний CL-7 Forte
- Немає в наявності
- Код: 142588
1 414 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оприскувач акумуляторний FORTE CL-7, 8АН/12V, робочий тиск 2-4Bar, об'ем 7л ,вага 5,5кг
Електричний обприскувач Forte CL-7 швидко впорається з розпорошенням рідких добрив для обробки ягідних та фруктових культур. Цей обприскувач здатний працювати тривалий час від заряду акумулятора, показуючи при цьому високу продуктивність та дозволяючи розпорошувати препарат у широкому радіусі. Регулювання потужності струменя розпилення дозволить максимально ефективно витрачати розчин для обробки великих площ, так і невеликих необроблених ділянок.
- До 2 годин на одному заряді
- Автоматична помпа
- Телескопічна розпилююча трубка з нержавіючої сталі
- Зарядний пристрій
Характеристики
Вага
1.5 кг
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Акумулятор | Літій-іонний (Li-ion) |
| Вага | 1.5 кг кг |
| Час роботи від акумулятора | 2 часа |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см |
| Ємність акумулятора | 2.5 Аг мА/год |
| Комплектація | • Обприскувач • Телескопічна розпилювальна трубка з неіржавкої сталі • Зарядний пристрій • Інструкція • Гарантійний талон |
| Максимальний тиск | 4 Bar |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал вудки | Неіржавка сталь |
| Напруга | 5 В |
| Об'єм бака | 7 л |
| Робочий тиск | 2 Bar бар |
| Способ переноса | Ранцевий |
| Країна походження | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
- Ціна: 1 414 ₴

