
X-TREME GT-XT7012D Газовий різак
- В наявності
- Код: 121271
268 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис X-TREME GT-XT7012D Газовий різак Універсальний газовий різак-паяльник для побутових, ремонтних, будівельних і туристичних цілей. Встановлюється на високий, цанговий газовий балон. Застосування: Туризм, риболовля, полювання, пікнік, кулінарія. Плавлення металу (міді, олова), пайки термозбіжних робіт, розпалювання багаття або вогню в печі. Розігрів замерзлих або окислилися деталей.
Характеристики
Вага
153 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 153 г кг |
| Тип палива | Зобутан 72% + пропан 22% + бутан 6% |
| Габарити (ШхГхВ) | 210x117x40 мм |
| Діаметр сопла | 32 мм мм |
| Макс. температура | 1300°C |
| Матеріал виготовлення | Сталь, цинк, пластик |
| Потужність | 3500 Вт |
| Витрата палива | 300 г/год г/год |
| Країна походження | Китай |
| Тип балона | Цанговий |
| Штрих код | 6902261212717 |
- Ціна: 268 ₴

