
X-TREME GT-XT9006D Газовий різак
- В наявності
- Код: 121273
328 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис X-TREME GT-XT9006D Газовий різак Універсальний газовий різак для побутових, ремонтних, будівельних і туристичних цілей. Встановлюється на високий, цанговий газовий балон. Вбудований п'єзоелемент, дає можливість миттєво привести його в робочий стан. Застосування: Туризм, риболовля, полювання, пікнік, кулінарія. Розігрів замерзлих або окислилися деталей. Плавлення металу (міді, олова), пайки термозбіжних робіт, розпалювання багаття або вогню в печі.
Характеристики
Вага
141 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 141 г кг |
| Тип палива | Зобутан 72% + пропан 22% + бутан 6% |
| Габарити (ШхГхВ) | 170х50х70 мм |
| Діаметр сопла | 22 мм мм |
| Макс. температура | 1300°C |
| Матеріал виготовлення | Сталь, цинк, пластик |
| Потужність | 1650 Вт |
| П'єзопідпал | Да |
| Витрата палива | 120 г/год г/год |
| Країна походження | Китай |
| Тип балона | Цанговий |
| Штрих код | 6902261212731 |
- Ціна: 328 ₴

