
X-TREME GT-XT8820D Газовий різак
- Немає в наявності
- Код: 121272
410 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис X-TREME GT-XT8820D Газовий різак Універсальний газовий різак для побутових, ремонтних, будівельних та туристичних цілей. Встановлюється на високий цанговий газовий балон. Вбудований п'єзоелемент, дає можливість миттєво привести його до робочого стану. Застосування: Туризм, рибальство, охота, пікнік, кулінарія. Розігрів замерзлих чи окислених деталей. Плавлення металу (міді, олова), паяння термозбіжних робіт, розпалювання багаття або вогню в печі.
Характеристики
Вага
150 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г кг |
| Тип палива | Зобутан 72% + пропан 22% + бутан 6% |
| Габарити | 170х50х70 мм |
| Діаметр сопла | 22 мм мм |
| Комплектація | РізакІнструкція |
| Макс. температура | 1300° C |
| Матеріал виготовлення | Сталь, цинк, пластик |
| Потужність | 1640 Вт |
| Особливості | Компактний розмір Робота в важкодоступних місцях |
| П'єзопідпал | Да |
| Витрата палива | 120 г/рік г/год |
| Тип балона | Цанговий |
| Штрих код | 6902261212724 |
- Ціна: 410 ₴

