
X-TREME GT-XT9005D Газовий різак
- В наявності
- Код: 121284
294 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис X-TREME GT-XT9005D Газовий різак Універсальний газовий різак, застосовуваний в побутових, ремонтних, будівельних і туристичних цілях. Вбудований п'єзоелемент надає можливість миттєво привести прилад у робочий стан. Встановлюється на високий, цанговий газовий балон. Застосування: Туризм, риболовля, полювання, пікнік, кулінарія. Для плавлення металів (міді, олова), пайки, термозбіжних робіт, розпалювання багаття або вогню в печі. Для різних ремонтних робіт, розігрівання замерзлих конструкцій або окислення деталей.
Характеристики
Вага
115 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 115 г кг |
| Тип палива | Зобутан 72% + пропан 22% + бутан 6% |
| Габарити (ШхГхВ) | 170х50х70 мм |
| Комплектація | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Газовий різак — Інструкція із застосування), 1, 1) |
| Макс. температура | 1300°C |
| Матеріал виготовлення | Сталь, цинк, пластик |
| Потужність | 1300 Вт |
| Особливості | Компактний розмір Роботу у важкодоступних місцях |
| П'єзопідпал | Да |
| Витрата палива | 95 г/год г/год |
| Країна походження | Китай |
| Тип балона | Цанговий |
| Штрих код | 6902261212847 |
- Ціна: 294 ₴

