
Газовий побутовий балон Werk PROPAN-BUTAN 27 л
- Немає в наявності
- Код: 125058
3 367 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис газового побутового балона PROPAN-BUTAN 27 л
Газовий побутовий балон PROPAN-BUTAN 27 л має випробувальний тиск 3.0 МПа, зовнішній діаметр 300 мм і робочу температуру -40 + 60 °C.
Характеристики
Вага
12.5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.5 кг кг |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Випробувальний тиск | 3.0 МПа |
| Матеріал | HP295+Q235 Сталь |
| Наповнення | 12.5 кг |
| Номінальна товщина | 2.65 мм |
| Обсяг | 26.2 л |
| Робоча температура | -40 + 60°C |
- Ціна: 3 367 ₴



