
Газовий побутовий балон Werk PROPAN-BUTAN 50 л
- Немає в наявності
- Код: 125059
4 693 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис газового побутового балона PROPAN-BUTAN 50 л
Газовий побутовий балон PROPAN-BUTAN 50 л має випробувальний тиск 3.0 МПа, зовнішній діаметр 300 мм і робочу температуру -40 + 60 °C.
Характеристики
Вага
20 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг кг |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Випробувальний тиск | 3.0 МПа |
| Матеріал | HP295 +Q235 Сталь |
| Наповнення | 20 кг |
| Номінальна товщина | 2.5 мм |
| Обсяг | 48 л |
| Робоча температура | -40 + 60°C |
- Ціна: 4 693 ₴

