
Стріч-плівка 17 мкм х 500 мм Світязь
- В наявності
- Код: 79638
425 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Стріч-плівка 17 мкм х 500 мм Світязь Стріч-плівка 17 мкм х 500 мм Світязь - для транспортної упаковки, упаковки різних вантажів на піддонах, тривалого та безпечного зберігання і т.д., дозволяє захистити товар від впливу зовнішнього середовища, найважливішим властивістю стрейч плівки є здатність розтягуватися в довжину в кілька разів, при цьому зберігаючи підвищену стійкість до розривів і проколів, висока прозорість, ефект прилипання, широкий діапазон робочих температур. У процесі упаковки кожен новий шар плівки прилипає лише безпосередньо до попереднього шару. Таким чином, стрейч плівка не потребує додаткових інструментів для фіксації та не залишає слідів після зняття.
Характеристики
Вага
2.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг кг |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Вага втулки — 0,185 кг |
| Призначення | Для транспортного паковання, паковання різних вантажів на піддонах, тривалого й безпечного зберігання тощо. |
| Країна походження | Україна |
| Тип клейкої стрічки | Стретч-плівка |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 500 мм |
| Штрих код | 4814466360013 |
- Ціна: 425 ₴

