
Сітка склотканина жовта 160 г/м² PREMIUM, 4x4 Works
- В наявності
- Код: 88031
1 731 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Сітка склотканина жовта 160 г/м² PREMIUM, 4x4 Works
Works PREMIUM Сітка склотканинна,160 г/м² має високу опірність розривам та розтягуванням. Сприяє подоланню внутрішніх напруг, викликаних різкими перепадами температури та вологості повітря. Завдяки особливій розробці полімерами, сітка має високу стійкість до впливу лужних компонентів, навіть в умовах підвищеної вологості. Також вона захищає від утворення тріщин у штукатурному шарі за будь-яких кліматичних умов.
Характеристики
Вага
160 г/м2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 г/м2 кг |
| Довжина | 50 м |
| Розмір комірки | 40х40 мм |
| Країна походження | Китай |
| Температура застосування | От -40 до +60°C |
| Тип сітки | Склотканина |
| Колір | Жовта |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 1 731 ₴



