
Годинник настільний DCX-669 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 131064
353 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис настільного годинника DCX-669 Grunhelm
Настільний годинник DCX-669 Grunhelm впишеться в будь-який домашній або офісний інтер'єр. Гарний та багатофункціональний годинник порадує Вас і Ваших близьких не тільки дизайном але й якістю
Функции:
- Годинник,
- будильник,
- LED дисплей
Живлення - 1xCR2032 в комплекті
Характеристики
Вага
0.0157 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.0157 кг кг |
| Вага з пачкою | 0.0145 кг |
| Габаритні розміри | 148х82х20 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 159х87х39 мм |
| Голосове керування | Немає |
| Живлення | 1xCR2032 |
| Тип | Настільні |
| Функції | Годинник, будильник, LED-дисплей |
- Ціна: 353 ₴







