
Годинник настільний CX-033 Grunhelm
- В наявності
- Код: 131065
167 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис настільного годинника CX-033 Grunhelm
Настільний годинник CX-033 Grunhelm впишеться в будь-який домашній або офісний інтер'єр. Гарний та багатофункціональний годинник порадує Вас і Ваших близьких не тільки дизайном але й якістю
Функции:
- Годинник,
- календар,
- термометр,
- будильник
- LED дисплей
Живлення - 1xCR2025 в комплекті
Характеристики
Вага
0.016 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.016 кг кг |
| Вага з пачкою | 0.017 кг |
| Габаритні розміри | 88х80х13 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 95х86х18 мм |
| Голосове керування | Немає |
| Живлення | 1xCR2025 |
| Тип | Настільні |
| Функції | Годинник, календар, термометр, будильник, LED-дисплей |
- Ціна: 167 ₴







