
Годинник настільний NX-309 Grunhelm
- В наявності
- Код: 131070
123 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис настільного годинника NX-309 Grunhelm
Настільний годинник DCX-668 Grunhelm впишеться в будь-який домашній або офісний інтер'єр. Гарний та багатофункціональний годинник порадує Вас і Ваших близьких не тільки дизайном але й якістю
Функции:
- Годинник
- LED дисплей
Живлення - 1хLR1130 в комплекті
Характеристики
Вага
0.09 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09 кг кг |
| Вага з пачкою | 0.102 кг |
| Габаритні розміри | 62х40х35 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 150х49х36 мм |
| Голосове керування | Немає |
| Живлення | 1хLR1130 |
| Тип | Настільні |
| Функції | Годинник, LED-дисплей |
- Ціна: 123 ₴



