
Годинник настільний 1609 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 131075
818 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис настільного годинника 1609 Grunhelm
Настільний годинник 1609 Grunhelm впишеться в будь-який домашній або офісний інтер'єр. Гарний та багатофункціональний годинник порадує Вас і Ваших близьких не тільки дизайном але й якістю
Функции:
- Годинник
- календар
- термометр
- будильник
- LED дисплей
- зелена підсвітка
- вологість повітря
Живлення літієва батарея 2000 мАч
В комплекті USB DC+5V
Характеристики
Вага
0.170 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.170 кг кг |
| Вага з пачкою | 0.180 кг |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 175х85х55 мм |
| Голосове керування | Немає |
| Матеріал | Пластик/дерево |
| Живлення | літієва батарея 2000 мА·год |
| Тип | Настільні |
| Функції | Годинники календар термометр будильник LED-дисплей зелена підсвітка вологість повітря |
- Ціна: 818 ₴





