
Годинник настільний LG-995 Grunhelm
- В наявності
- Код: 131071
300 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис настільного годинника LG-995 Grunhelm
Настільний годинник LG-995 Grunhelm впишеться в будь-який домашній або офісний інтер'єр. Гарний та багатофункціональний годинник порадує Вас і Ваших близьких не тільки дизайном але й якістю
Функции:
- Годинник
- календар
- термометр
- будильник
- LED дисплей
- радіо
- ліхтарик
Живлення 2х1.5V AAA не в комплекті
Характеристики
Вага
0.073 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.073 кг кг |
| Вага з пачкою | 0.085 кг |
| Габаритні розміри | 168х50х50 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 178х60х60 мм |
| Голосове керування | Немає |
| Живлення | 2х1.5V AAA |
| Тип | Настільні |
| Функції | Годинник — термометр будильник LED-дисплей радіоліхвиля |
- Ціна: 300 ₴






