
Годинник настільний LJ-523 Grunhelm
- В наявності
- Код: 131072
233 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис настільного годинника LJ-523 Grunhelm
Настільний годинник LJ-523 Grunhelm впишеться в будь-який домашній або офісний інтер'єр. Гарний та багатофункціональний годинник порадує Вас і Ваших близьких не тільки дизайном але й якістю
Функции:
- Годинник
- будильник
- LED дисплей
Живлення 3х1.5V AAA не в комплекті
Захисний силіконовий чохол
Характеристики
Вага
0.016 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.016 кг кг |
| Вага з пачкою | 0.0187 кг |
| Габаритні розміри | 140х68х344 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 155х90х56 мм |
| Голосове керування | Немає |
| Живлення | 3х1.5V AAA |
| Тип | Настільні |
| Функції | Годинник будильник LED-дисплей |
- Ціна: 233 ₴







