
Годинник настільний LW-8190 Grunhelm
- В наявності
- Код: 131073
300 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис настільного годинника LW-8190 Grunhelm
Настільний годинник LW-8190 Grunhelm впишеться в будь-який домашній або офісний інтер'єр. Гарний та багатофункціональний годинник порадує Вас і Ваших близьких не тільки дизайном але й якістю
Функции:
- Годинник
- будильник
- LED дисплей
- термометер
- вологість
Живлення 1хCR2032 в комплекті
З проекцією часу
Характеристики
Вага
0.133 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.133 кг кг |
| Вага з пачкою | 0.133 кг |
| Габаритні розміри | 140х90х50 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 152х103х60 мм |
| Голосове керування | Немає |
| Живлення | 1xCR2032 |
| Тип | Настільні |
| Функції | Годинник будильник LED дисплей термометр вологість |
- Ціна: 300 ₴








