
Годинник настільний EG7703LD Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 131925
402 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис настільного годинника LJ-523 Grunhelm
Настільний годинник LJ-523 Grunhelm впишеться в будь-який домашній або офісний інтер'єр. Гарний та багатофункціональний годинник порадує Вас і Ваших близьких не тільки дизайном але й якістю
Функции:
- Годинник
- термометер
- зворотній відлік (макс. діап. 24 год.)
- будильник
- LED дисплей
Живлення 1х1.5V AAA не в комплекті
Характеристики
Вага
0.073 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.073 кг кг |
| Вага з пачкою | 0.093 кг |
| Габаритні розміри | 90х21 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 320х211х327 мм |
| Голосове керування | Немає |
| Живлення | 1х1.5V AAA |
| Тип | Настільні |
| Функції | Годинник термометр зворотний відлік (макс. діап. 24 часа) будильник LED дисплей |
- Ціна: 402 ₴





